Сряда, 2024-05-08, 5:48 PM
Welcome Guest

[ Нови постове · Потребители · Общи правила · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forum moderator: yanko173  
Форум » За PsWorld.ucoz.com » Предложения, въпроси и проблеми свързани със сайта » Проблем с слагане на тема
Проблем с слагане на тема
worldДата: Събота, 2010-05-22, 4:01 PM | Message # 1
Обикновен
Група: Users
Съобщение: 3
Статус: Offline
ЗДРАВЕЙТЕ, може ли да ва попитам из се регистрирах в ucoz и мисля да си на правя и аз сайт момчета и момичета но имам един малък проблем изтеглих от тоя сайт шаблони но не знам как да ги активирам смисал да слагам в моя сайт един от тия шаблони дето се намира тука в тоя сайт ще можите ли да ми помогнете поне маничко да мога да си сменят темата на сайта че тези теми дето ги има в ucoz не ме кефят, чакам вашите коментари smile БЛАГОДАРЯ ВИ ПРЕДВАРИТЕЛНО.
 
4:01 PM
psworldДата: Вторник, 2010-05-25, 7:25 AM | Message # 2
Шеф
Група: OWNER
Съобщение: 151
Статус: Offline
ucoz поддържа само HTML за това си изтегли точно такъв шаблон.
 
7:25 AM
worldДата: Вторник, 2010-05-25, 9:00 PM | Message # 3
Обикновен
Група: Users
Съобщение: 3
Статус: Offline
ama ima edin problem , az izteglih ot toq vashiqt sait shabloni te ne podarjat li html, ako podarjat, sha mi obqsnite li kak da sloja smile molq va biggrin i izvenete che pisha na latinica, i da te popitam, moje li da mi dadesh html themes sait da izteglqm i dam i pokajej podrobno gore dolu kak da slagam kade da vlqza i razni takiva a ako znaesh sait kadeto obqsnava da mi dadesh shte sma ti blagodaren smile PLEASE :P

Съобщението е редактирано от world - Вторник, 2010-05-25, 9:05 PM
 
9:00 PM
psworldДата: Сряда, 2010-05-26, 4:27 PM | Message # 4
Шеф
Група: OWNER
Съобщение: 151
Статус: Offline
Тези които съм качила в сайта не стават за ucoz.Потърси си готови шаблони за ucoz .Има много в руските сайтове.Там подробно е обяснено как се инсталират. smile
 
4:27 PM
worldДата: Събота, 2010-05-29, 4:14 AM | Message # 5
Обикновен
Група: Users
Съобщение: 3
Статус: Offline
shte proverq da vidim kakvo sha na pravim :P
 
4:14 AM
Форум » За PsWorld.ucoz.com » Предложения, въпроси и проблеми свързани със сайта » Проблем с слагане на тема
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:





Посетили днес сайта: